islami sohbet odaları | ilahidenizi

islami sohbet odaları

islami sohbet odaları

Mekke sokaklarında bazı Ebu cehalet Vlekaya farkında teslim Mekke, bir kabile Hvel, sonraki Mekke’ye kabile, halkı bazıları için çağırıyordu zaman, rivayet Kulağını tuttu ve elini çalıyordu ve ona: “Uyandığımda, koyunum?” ; O sessiz kalan konuşulan eğer o onu öldürülen konuşuyoruz çünkü söyledi: hatta duvara Olsqna kulaklarımdan Vomskna ve sonra cebinden vidaları çıkarın Allah ondan razı olabilir, parmağım tırnak içinde duvara söylüyor çaldı ve hatta Ebû Bekir üzerinde, gün boyunca Vida asılı kalmış Ve çiviyi kırdı ve kan yere aktı. gün geldi ve Bedir savaşı geldi yer yıllar aldı ve Ebu Cehil’in öldürülmesi, Maaz iki farklı Drepettan öldürüldü ve oğlumu destekçilerinin Afra Mu’awwidh, ama o ölür ve yine nefesini telaffuz, bu yüzden İbn Mesud, babamın cehalet geçti ölü inceler ve neredeyse ölüyor vermedi, dedi, İbn Mesud: dedi bana, ben babamın cehalet -osdr göğsünde tırmandı ve bir Meme kılıcı olarak Baar- aldı ve boynunu Hzzat: Mortaqe’yi zor Roiie koyununa yükselttim! Kafam kesilirse boynum kırılırsa baş boynu, başım uzun ve büyük kalır, ölüme kadar bile, Tanrı daha büyüktür! Bu habis olan en inatçı nedir? Diyor: boyun Kararsız Vhzzat: Ben yapamadım başını getirmeye çalıştık ve ve o acouophone içinde kılıcımı ve Khrmt getirdi: Rosh- kesti ben, tutmaz büyük bir boğa başının ve küçük Mesut oğlu olarak, muhakeme taşıyamaz o İbn Mesud daha başını büyük olabilir, İbn Mesud dedi o zaman ben bile Peygamber onu takdim, bir iple geldi ve acouophone bunu bağladı ve başını çekti, sav, şöyle dedi: o Mekke’de oldu ve söylediklerini hatırlamak bana Havari görünce: (er, oğul Mesud kulak kulak ve kafa artış) burada kulağından Mekke’de yetkili ama seninle Kazanın, baş,

Allah’a şükür

Söz konusu transfer Bu konuşma bu bağlamda bir konuşma değil, ama birkaç konuşmaları bir bileşimidir ondan değil bunlardan bazıları zayıf dahil olmak üzere doğru olanlar, Fjmah hikaye ve ayrıntılı olarak her parçanın şöyle üstünlüğü deyimi için bazı savunucuları:

Bölüm I: Abu Abdullah bin Mesud Vidalı işkence cahilliktir, bu ondan değil, ama o bildirildi aksi Abdullah bin Mesud zarar edildiği ve ne olduğunu belirtilmiştir:

oğlu tarafından, “kehanet işaretleri” (3/84) ‘de (5490) “Sahabelerin bilgisi” in – (636 1/634) ve Ebu Naim, ve Beyhakî İbn Hişâm tarafından aktarılan “Biyografi” nde “Biyografi” İbn İshak tarafından rivayet İshak: adı geçen Ebu Cehil’in öldürülmesi hikaye bana Ikrima için Thor bin Yezid’i, İbn Abbas anlattı: Abdullah bin Mesud Vodrkih son nefesini, annesi ben boynunda ayaklarımı koymak, ona 🙁 belirterek, şöyle dedi: o Illt Mekke, Vamana ve Kzna benim zamanıydı Sonra dedim ki: “Allah’tan düşman, sizi Allah ödüllendirdi mi?” ? Bugün ona Ham dosyalar öldürdüğünü söyle dedim: Allah ve Resûlü).

Ve Hasan, Muhammed İbn İshak’ın hatırı için.

Ve şahitin işkence üzerine yaptığı yer de şöyle dedi: “Bir zamanlar Mekke, Vazni ve Lünni’de kalbim vardı.”

Ebu Obeida gelen yolu Aloamc, babam Isaac tarafından, “kehanet işaretleri” nde “kickstand” (5263) ve Taberani “büyük sözlüğü” (9/83) ‘de ve Beyhaki (3/87) Ebu Ali tarafından rivayet dahil yaklaşık Abdullah bin Mesud, babamın cehalet geldi 🙁 söyledi ve Bara ve Whitth ve kılıcı kılıç kötü benimle, iyi, onlar başını Bsevi, ben elini zayıflattı kadar Nagafa Mekke’de başımı saygısız hatırlıyorum Anagaf yapılan, onun kılıcı başını kaldırdı aldığını söyledi: raws kimdi Bize veya Al ? Lina Mekke’de Roieina değil misin Onu öldürmek ve sonra Peygamber geldi, sav, ve dedim cehalet babasını öldüren söyledi: Allah’tan başka tanrı yoktur? Vsthlvni üç kez, onlarla ben de onlarla birlikte aradım).

Ve isnadı zayıftır, içinde iki koşul vardır.

islami sohbet
islami sohbet odaları
islami sohbet siteleri
islami sohbet sitesi
islami mobil sohbet
ismali mobil sohbet odaları
Dini sohbet
dini sohbet odaları
dini sohbet siteleri

 

 

10 Mart 2018 - 13:32

ReGoR

353 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Haydi Sende ilahidenizi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi ilahidenizi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli